Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 17:31   #144
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Iustus przez chwilę jeszcze pogrążony był we własnych myślach. "Dagmara... Dagoth... Dag". Pochylił głowę, zamknął na chwilę oczy i potarł czoło ręką. Nie miał ochoty się teraz nad tym zastanawiać.

Był wykończony, więc przysiadł na ziemi obok Dagotha. Próbował przypomnieć sobie dokładnie wszystkie wydarzenia, jednak skupienie się przychodziło mu z trudem. W głowie kołatały mu się tylko pojedyncze fakty przemieszane z emocjami. Powoli starał się zebrać je w chronologiczną całość...

- Na początku przylecieliśmy tutaj, ponieważ ArcyMistrz chciał zaprezentować mi działanie Sfery Sił. Najpierw wzmocnił e... erupcję wulkanu, a później chciał go ugasić. Stworzył ogromną falę i wtedy okazało się, że coś jest nie tak. Fala była o wiele za duża. Mistrz powiedział wówczas, że musi to być ingerencja kogoś z zewnątrz... Zaczęliśmy uciekać i nagle zobaczyliśmy w dole wioskę... Wtedy wylądowaliśmy... ArcyMistrz stworzył ogromną trąbę powietrzną. Powiedział, że spróbuje powstrzymać falę, a mnie nakazał lecieć do wioski i ratować kogo się da. Tak też uczyniłem...

Chłopiec ziewnął potężnie, po czym przetarł oczy dłońmi i spojrzał na Dagotha.

- Przepraszam... Tak to chyba wyglądało. Nie jestem jednak pewien czy czegoś nie przeoczyłem lub nie pomyliłem.

Iustusowi zbierało się na kolejne ziewnięcie, jednak tym razem udało mu się je powstrzymać. Zdał sobie sprawę, że jest bardziej zmęczony niż sam zdaje sobie z tego sprawę...

- Czy... mogę wiedzieć gdzie jest ArcyMistrz ?
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline