Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2005, 19:47   #54
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Sam

Wyłączam silnik i cierpliwie czekam siedząc w samochodzie. Obserwuję poczynania reszty towarzyszy. Wzdycham ciężko po kilku minutach czekania w napięciu i zaczynam przeszukiwać szoferke w poszukiwaniu jakiegoś ostatniego niedopałka... a może trafię na jakąs zapomnianą flaszeczke?
Ale z nas debile. Najpierw zastanówmy się, czy tuta jest wogóle coś do odnajdywania! Równie dobrze ten koleś mógł z nas zakpić... ale do jasnej cholery, po co miałby nas uzbrajać i dawać nam tyle gambli?!?- coraz bardziej nerwowo przeszukuję szoferkę.
Wysiadam z wozu zabierając z sobą mape. Rozwijam ją na masce mojego samochodu i próbuję ustalić jak daleko od nas jest najbliższa autostrada i jakieś większe miasto...
Czekamy na cód, czy po prostu jedziemy do najbliższej wiochy? Mogę was podrzucić gdzieś blisko... na pewno coś znajdziemy jadąc autostradą... chociażby reszte tych zaćpanych motocyklistów!-śmieję się cicho pod nosem,nadal lustrując mapę, z dla mnie tylko zrozumiałego kawału...
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline