Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2014, 22:36   #27
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cold Zobacz post
W tabelkach także przydałaby się informacja o ranach.
O ranach będzie tak jak wcześniej było. Tym razem dodałem tabelkę z ranami. Bykowi zamieniły się 3 Lekkie w ciężką. Gdyby Mbutu nie skorzystał z eliksiru to by miał już Krytyczną.
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
Wolałbym bez spoilerów, bo misięniewyświetlają dobrze :/
O której w sumiemamy umowny koniecdoby odpisowej? Bo nie wiem do której muszę napisać.

Edit:
W tabelce nie wiedzieć czemu mam 3, zamiast 4 złociszy (jak wynika z odpisu). Ciekawi mnie, jaka jest formuła w kolumnie "suma" forsy.

Dodatkowo, protestuję przeciwko magom, którzy mogą nas napierniczać for free, bo mają aoe.
Najlepiej jak do 19:00 wszyscy będą odpisywać.
Prawda, już poprawiłem w swojej tabelce ten złocisz. Zeedytuje odpis jutro.
Przelicznik jest prosty: 1 Cz = 10 Zł = 100 S = 1000 Gr. W ogóle w grze są rodzaje monet, żeby było zabawnie, gdy nie będą mogli w sklepie wydać reszty. Monety mają swoją wagę, ale jeszcze jej nie ustaliłem, żeby pasowało z innymi regułami ekwipunku.
Tak, to z czarodziejami jest niedobre, choć zabawne. Mam już regułę, która sprawi, że to nie będzie za "free". Pojawi się ona, gdy następnym razem jakiś "przyjacielski czar" da komuś w tyłek. A żeby nie było tajemnicy to takie obrażenia zostaną podzielone między tego co dostał przypadkowo i czarownika


Przykłady:
I. Wojownik obrywa Kulą Ognia. Normalnie dostałby 1C. Zamiast tego to wygląda tak:
Wojownik otrzymuje 1L i 1D
Czarownik otrzymuje 1L i 1D

II. Wojownik1 i Wojownik2 obrywajÄ… Piorunem. Normalnie dostaliby po 1C. Zamiast tego to wyglÄ…da tak:
Wojownik1 otrzymuje 1L i 1D
Wojownik2 otrzymuje 1L i 1D
Czarownik otrzymuje 2L i 2D
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 16-03-2014 o 22:39.
Anonim jest offline