Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2014, 11:35   #9
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Garnath Gerhanoriselbrenorr - Krasnolud ekscentryczny, łotr z żyłką do interesów.

Merrem - gnom jak gnom każdy widzi. Nosi okulary i bez nich ma problemy z widzeniem.

Drusil Thant - Druss jest w miarę wysoki, około stu osiemdziesięciu pięciu centrymetrów wzrostu, i szczupły. Ma mocno rude włosy, naturalnie bladą skórę i zielone oczy. Nosi skórzaną zbroję wkomponowaną w bogatą, czerwoną szatę. Kuss i Zhuul, jego dwaj wierni towarzysze, są wyposażeni w zrobione na zamówienie ćwiekowane zbroje, gdyż sam druid stroni od konfrontacji fizycznych woląc polegać na słusznej potędze swoich psiaków.

Kriger Ved-Slaget - Drużynowy tank, który przyjmie wszystko na swą mord... eee... tarczę. Jeśli będzie was gonić wściekła gawiedź to wiecie kogo dla dobra drużyny poświęcić.

Urhar Nathos
- Zdarza się, że mieszkańcy Mulhorandu mają w sobie krew swych boskich przodków. Urhar ma wyraźne cechy tego pochodzenia - długie, srebrne włosy są spadkiem z czasów, gdy boskie inkarnacje stąpały po tamtych ziemiach.
Urhar wygląda w zasadzie tak, jak na obrazku - lekko opalona twarz, gładko ogolona; niebieskie, uśmiechnięte oczy, srebrzyste włosy - długie, sięgające do ramion, jakby nie do końca uczesane.
Jest wysoki, dość szczupły; spokojny, opanowany w gestach, porusza się sprawnie.
Widać, że dba i swoje ubranie (jest czyste, bez dziur), i o broń, ale równocześnie trudno nie dostrzec, że nie są to rzeczy prosto ze składu.
Nosi ubranie zdolne znieść trudy podróży, koszulkę kolczą, porządne buty, płaszcz podróżny.
Szeroki, skórzany pas ozdobiony jest klamrą przedstawiającą niedźwiedzia. U pasa wisi sztylet, rapier i sakiewka.
Uzbrojenie to wspomniany rapier i lekka kusza.

Tiara w pigułce - 1. Wielkie podróżne buciory / trapery. 2. Podróżny płaszcz od kolan do góry. 3. Duży plecak na stelażu z widocznymi po bokach usztywniającymi wstawkami w wewnątrz plecaka. 4. Na głowie ma pióropusz osadzony na całkiem ładnej tierze. 5. Ładnie pachnie, cały czas pryska się perfumami.

Opisałem na tyle ile mi wasze KP pozwalały. Fajne opowieści mieliście, ale nie każdy zadbał o opisanie wyglądu, ale żaden problem, bo na to zwykle przeznacza się pierwszy post.

Cytat:
Ciesz się K.D., bo to mnie Warlock wkręcił na współpracę z proxym i teraz coś czuję, że będę musiał się z nim użerać w każdym poście.
O jakiej harpii Ty mówisz? Że ja was wkręciłem? Ja tylko powiedziałem Proxy, że istnieje taka opcja.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 17-03-2014 o 13:07.
Warlock jest offline