Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2014, 13:41   #40
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
-Jak mam więc nadzieję wszyscy podejmujecie się tego zadania? Jeśli ktoś z was jednak uważa, że wolał by zrezygnować, to oczywiście zrozumiem. Za samą fatyge dostanie jedną złotą koronę i będzie mógł opuścić moją posesję. - powiedział nadzywczaj przyjaźnie, będąc ciągle uśmiechniętym, tak jak przez większość rozmowy.

Być może to właśnie owe bogactwo czyniło go takim uśmiechniętym człowiekiem, a być może miał takie przysposobienie.

Baron machnął ręką w kierunku sług, po czym ci na chwile wyszli z pomieszczenia. Gdy zaś wrócili przynieśli na metalowej tacy pieniądze.


-W takim razie niechaj, każdy się przedstawi, mój sługa zapisze wasze imię na tym, że pergaminie - położył na biurku skrawek papierzyska, powiedział tak wiedząc, że umiejętność czytania i pisania nie jest tą, która każdy posiada - no i weźmie swoją naleźność w wysokości 10 kron, tak jak już powiedziałem ci co nie chcą wziąć udziału w zadaniu moga wziąć 1 ZK. To nic dziwnego, kto chciał by mieć do czynienia z sektą, ja to rozumiem. - zapewnił - Ale teraz każdy z was moi drodzy zna szczegóły zadania, dlatego wiecie czego się spodziewać.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 17-03-2014 o 14:12.
Inferian jest offline