Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2014, 20:02   #229
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Bakunin skrzywił się mocno zniesmaczony słowami kobiety.
- Znamy już twój cięty język i rynsztokowe maniery wynikające zapewne z wykonywanego zawodu, Hei. Tutaj jest jednak Moskwa, Paryż wschodu, a to jest pan Rabatov. Przypominam ci, że należny mu jest cześć i szacunek, a tego typu słowa mu strasznie uwłaczają. Ostrzegam cię przed tak nieroztropnym zachowanie, gdyż może się to źle skończyć.
Rabatov pokiwał w milczeniu głową i spojrzał na kobietę.
- Reakcje Teodora jest może na zbyt egzaltowana, ale w jednym ma rację. Nie ty jesteś od oceny sytuacji. Ty masz tylko wykonać zadanie, bez zbędnych pytań i komentarzy. Myślę, że twoi nowi towarzysze nauczą się rosyjskich manier i odpowiedniego zachowania. Czy są jakieś pytania.
- Papo - rzekł dość nieśmiało Bakunin - Zanim ich odprawisz, warto może przekazać im informację o prawdopodobnych miejscach pobytu Tang Hao.
- Ależ oczywiście, oczywiście.
- Nasz przyjaciel ma w mieście, trzy kryjówki o których wiemy. Jedna znajduje się w piwnicach hotelu "Oleander" w Kitajgrodzie, druga w soborze Chrystusa Zbawiciela, tak tak. Wiem, że trudno się tam będzie dostać, ale spróbujcie. Gdybyście napotkali trudności, dajcie znać. I trzecia w jaskini na terenie ogrodu botanicznego na Worobiowych wzgórzach.
- Najciekawsze jest jednak to - wtrącił Rabatov - że naszego przyjaciela widziano kilkakrotnie w podziemiach Starego Arbatu.
- Myślę, że warto zacząć właśnie od tego miejsca. - dodał Bakunin na koniec.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline