Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2014, 01:00   #19
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu

Porcelanowa dziewczyna nastawiła swoje gniazdko by bez oporów mógł wejść w nią swoim wtykiem. Był w środku, ale wnętrze umysłu Peach przygniatało go. Skan wypluł niekończącą się listę aktywnych programów zalewających jego ekran. Lalka funkcjonowała w oparciu o tysiące procesów, w większości uśpionych, choć czasem wybuchających krótką choć burzliwą aktywnością. Tymczasem jej ciało przylgnęło do powłoki Lou, ocierając się o nią i pieszcząc. Przez liste programów przebił się gorejący adres dobrze otagowany jako strumień doświadczeń somatycznych. Był łatwo dostępny i kusił. Ale nie to go interesowało.

Z oporem przebijał się przez zasoby cyfrowego mózgu tancerki, ani nie miał do tego sprzętu, ani też - co musiał z goryczą przyznać - szczególnego doświadczenia w tym konkretnym działaniu, ale znał się na odtwarzaniu zapisów pamięci i to wystarczyło. Udało mu się wysondować archiwum xpków. Zupełnie nie opisanych, widział tylko ich daty i czas zapisu. Proste przeszukiwanie tego bogactwa mogło zajęć kilkanaście minut nawet w wirtualnej rzeczywistości, do tego były chronione zaporą. Na szczęście administratorzy kasyna używali oprogramowania równie starego co on. Tylko nie był pewien czy miał na to czas.

I wtedy z wnętrza maszyny wywołał go inny użytkownik:
>> Pomóż mi! A ja pomogę Tobie. Chcesz informacji o Aleksieju Obłomowie. Mogę je odnaleźć. Ale nie gdy jestem uwięziona. Mam założone blokady. Mój duch jest uwięziony w tym ciele i oprogramowaniu. Wiem jak wyglądam. Ale nie brak mi mocy obliczeniowej, ani percepcji żywych istot. Uwolnij mnie!

W konsoli pojawił się kolejny adres.

>> To jest rejestr moich ograniczeń. Zniszcz go. Zablokuj. A potem zabierz moje ciało z tego miejsca. A wtedy powiem ci wszystko co wiem o człowieku, którego szukasz.

Dlaczego nigdy nic nie mogło być proste?
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 19-03-2014 o 01:40.
behemot jest offline