Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 22:18   #18
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Moi drodzy gracze. Mam do was bardzo wielką prośbę, ale wpierw muszę wyjaśnić wam parę rzeczy. Mam nadzieje, że jakoś zdołacie, to przeczytać i nie usnąć.
Przechodząc do właściwego tematu. Być może niektórzy z was zaglądali do rankingu najlepszych sesji i zobaczyli, że pierwsze miejsce na liście zajmuję The Planewalkers! autorstwa Kutaka. Z czystej ciekawości poczytałem ją sobie i muszę powiedzieć, że poziom, który prezentuje Kutak wraz ze swoją drużyną jest niesamowicie wysoki. Przechodząc do sedna sprawy. Tworzą sesję wraz z g_o_l_dem obraliśmy sobie jeden cel. Chcemy, choćby koniuszkami palców, dotknąć tej poprzeczki, którą tak wysoką umieścił Kutak. Niekoniecznie ją przeskoczyć, ale chociaż delikatnie ją musnąć, przelatując tuż pod nią.
Tu właśnie rodzi się nasza prośba do was. Ja i g_o_l_d sami nie możemy nawet marzyć o osiągnięciu tak wysokiego poziomu i potrzebujemy waszej pomocy.
Chcemy żebyście wspięli się na wyżyny swoich umiejętności, żebyście dali z siebie wszystko i wycisnęli każdą kropelkę talentu... Chcemy żeby każdy wasz post był dziełem sztuki... pięknym i doskonałym... chcemy żeby postacie, które stworzycie miały w sobie cząstkę was.
Wiem, że wymagamy bardzo wiele, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo, a nam bardzo na tym zależy. Ja i g_o_l_d sami damy z siebie wszystko i z całych sił postaramy się żeby ta sesja była wyjątkowa i niezapomniana. Prosimy was oto samo...
 
Markus jest offline