Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 22:48   #19
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał merill
już zdecydowałem, będę grał leśnym elfem-wojownikiem/cyklonem


Ja też będę grał wojownikiem markus, cyklon to prestiżówka z "Władców dziczy", ale wybierając ją chcę tylko lepiej podkreślić styl walki swojej postaci.Historię do soboty wieczora postaram się przesłać, chcę ją tylko dobrze dopracować.Skoro chcemy dosięgnąć poziomu Leargana Kwiecistoustego(kutaka), to nie mogę tego zrobić byle jak .Pozdrawiam
pannemaslo, mam nadzieję,że będę miał przyjemność zagrać w drużynie ze Swetlana, na jej nieszczęście, charakter mojej postaci się nie zmienił :P .
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline