Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2007, 23:15   #17
Noise
 
Reputacja: 1 Noise nie jest za bardzo znanyNoise nie jest za bardzo znanyNoise nie jest za bardzo znanyNoise nie jest za bardzo znanyNoise nie jest za bardzo znanyNoise nie jest za bardzo znany
Hammen, w edycji 3.5 jest to świetnie rozwiązane. Jeżeli jest rozpiska NPCa, to różne rasy, klasy, grupy społeczne itp. mają bonusy lub kary do testów dyplomacji (która w edycji 3.5 używana jest do zmiany nastawienia np. z nieprzyjaznej na obojętną, z obojętnej na przyjazną). Na przykład w podręczniku Sharn - City of Towers mieszkańcy dolnej dzielnicy (biedacy) mają -4 do testów dyplomacji związanej z interakcją ze strażą miejską, natomiast mieszkańcy górnej dzielnicy (szlachta i bogaci kupcy) +6.

Cytat:
Napisał denis
A ja na koniec jeszcze o charyzmie jako atrakcyjnosci ...
Nie wiem jak w/g innych ... ale mysle ze jezeli sie komus podobaja grube baby , 130 cm z brodą - to nie podobaja sie wysokie , szczupłe o alabastrowej cerze ...
I dla krasnoluda elfka charyzma XXX w kwestii urody raczej nie jest wzorem - bo jemu podobaj sie takie co maja brode i sa okrąglutkie .. a szczupłe uwaza za brzydkie i tyle ....
Jest taki pan. Nazywa się Władysław Bartoszewski. Ślicznie mówi, potrafi przykuć moją uwagę na dłużej. Uważam go za bardzo charyzmatycznego. Ale za cholerę mi się nie podoba. Mimo, iż uważam, że jest nieatrakcyjny fizycznie, uważam go za charyzmatycznego. Więc jestem przeciwko utożsamianiu charyzmy z atrakcyjnością fizyczną.
 
Noise jest offline