Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2014, 18:13   #6
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tony cieszyłby się z nowego bardziej stonowanego wystroju TARDIS miał jednak bardziej przyziemne problemy mianowicie własny smród. Według skanów jego organizm oczyszczał się z toksyn, (co było o tyle dziwne, że geniusz nie czuł się ostatnio jakoś szczególnie toksycznie, ludzkie ciało i jego niedoskonałości cóż poradzić?...)

Smrodu nie dało się usnąć wielokrotnymi kąpielami ani bezalkoholowymi perfumeriami, woda środki dezynfekujące, próbował nawet tego głupiego przesądu z sokiem pomidorowym! Nic nie skutkowało. Miedzy innymi, dlatego wolał na razie nie wychodzić do ludzi, zbroja pomagała, ale stawiała go przed innym dylematem: Udusić się czy też być nieprzyjemnym dla otoczenia w końcu zdecydował się na rozwiązanie połowiczne otworzył hełm żeby mieć trochę świeżego powietrza, ale starał się trzymać na pewną odległość od innych.

W czasie, gdy Stark rozważał ważkie kwestie własnego fetoru i jego wpływu na społeczeństwo Doktor dotrzymał słowa i robił z Furiego w bambuko. Na ten widok Iron Man nie wyrobił i po prostu zaczął śmiać się jak wariat, gdyby nie to, że oparł się o błękitną budkę z pewnością upadłby w pełnym rynsztunku na podłogę trzymając się za brzuch ze śmiechu.

Sam dziwił się, że tyle się śmieje

~Widać to jakaś reakcja emocjonalna na te koszmary i wyrzuty sumienia z ostatniego tygodnia~ - pomyślał.

Gdy już udało mu się pozbierać powiedział – No to jest ten kosmita z innego wymiaru, który w zeszłym tygodniu pomógł nam odeprzeć Inwazje na NY. Nie udawaj, że nie wiesz Clint i Natasza z pewnością przedstawili ci szczegółowy raport – Puścił do Szefa wywiadu oko, po czym odrobinę spoważniał i oznajmił z pewnością w głosie.:

- To Heros o kryptonimie Doktor, chciałby zrobić sobie tutaj urlop a po tym, co ostatnio zaprezentował sądzę, że może być bardzo pomocny przy obronie Ziemi. Chcę go nominować na Avangers, ale zanim odezwę się do Steva, który chyba ten pomysł poprze chciałem ci go przedstawić- Wyjaśnił.

-, Choć sam nie wiem czy nie powianiem go zaprowadzić, do SWORD? Bo jest kosmitą a oni się tym zajmują, ale że jest z innego wymiaru to nie wiem w końcu pod czyją jurysdykcje podpada, ale skoro ostatnio mieliście do mnie tyle pretensji to chciałem żeby wszystko było zgodnie z przepisami stąd ci go przedstawiam –
Przemilczał fakt, że przy okazji chciał zrobić świetny dowcip. Gratulował sobie w duchu, że pamiętał o włączeniu kamery, dzięki czemu będzie mógł odtwarzać tą piękną scenkę aż do znudzenia.


-, Co do zachowania jest nieco ekscentryczny, ale to nic w porównaniu z tym, jaki był w zeszłym tygodniu! Osobiście winiłbym tu skład naszej atmosfery, bo widzisz ojczysty świat Doktora miał 72% Azotu w atmosferze i tylko 21% tlenu, więc nasz szanowny gość doświadcza euforii związanej z nadtlenowością, która jest z pewnością zwiększona przez posiadanie dwóch serc. Jednak intelektualnie dorównuje Mnie. Pymowi i Reedowi do tego ma naprawdę genialny statek biotechnologiczny! Tak sobie myślałem może skorzystałbym z okazji i zrobił porządną mapę gwiezdną naszego wszechświata? Odkąd zaczęli nas odwiedzać goście od dawna nad tym myślałem, ale nie miałem czasu zbudować porządnego pojazdu międzygwiezdnego, bo zawsze było coś ważniejszego do zrobienia, ale teraz WSZECHŚWIAT JEST NASZĄ OSTRYGĄ! Co ty na to Doktorze? Nie sądzicie , że to fantastyczny pomysł?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-03-2014 o 16:07.
Brilchan jest offline