Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2014, 09:55   #115
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Garnath okazał się typowym krasnoludem, postanowiła go więc zignorować i sama zabrać się za rozwiązanie zagadki. Sprytu jej nie brakowało, a i buff robił swoje. Niestety znowu wtrącił się jakiś głos, po raz kolejny sugerując, że się nie zna i w ogóle jest do niczego. Więc zamiast próbować tylko stała i się gapiła jak ciele na malowane wrota.
-Ehh... Chyba nie mam wielkiego wyboru, mogę się albo zabić, albo skorzystać z "pomocy"... Niech ci będzie pijawko, dostaniesz ode mnie połowę mojej gotówki i obietnicę wyrównania kosmicznej równowagi kiedy tylko nadarzy się okazja. Obym prędko mogła się odwdzięczyć za twoją "pomoc".
-A teraz chodź tu wreszcie, poukładaj te trybka i módl się żeby to faktycznie wyłączało pole, inaczej kosmiczna równowaga zostanie przywrócona bardzo szybko. Z tym że wszyscy na tym stracimy.
 
Agape jest offline