Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2014, 19:01   #49
Halad
Banned
 
Reputacja: 1 Halad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodze
Zabawne, ale większość postaci kobiecych z jakimi się zetknąłem w sesjach RPG nie było pokręconymi staruszkami. Powiem więcej. Nosiły się one raczej "luzno" a zachowywały nader swobodnie, by nie powiedzieć wręcz że mieszczańską moralność miały gdzieś, a nawet można by im było wlepić mandat za nieobyczajne zachowanie się w gospodzie/zamku/na szlaku .
A ponieważ większość sesji rozegrałem jednak w realu to z ręką na sercu mogę przysiąc że odgrywały te postaci kobiety.

Z tego wynika, że albo wszystkie były w czambuł nieuświadomione i nie znały słowa "seksizm", albo...
Albo po prostu chciały się dobrze bawić podczas sesji ?

A'propos tej dyskusji przypomniał mi się pewien dowcip...

- Panie doktorze, moja żona ma straszny kompleks niższości. Niech pan powie co robić żeby Jej nie przeszło ???

Część osób (już nawet wiem kto) uzna go za paskudny, poniżający itd. Ale ciekawe jednak czy jak nikt ich nie będzie widział nie uśmiechną się czytając go ?
 

Ostatnio edytowane przez Halad : 23-03-2014 o 19:08.
Halad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem