Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 11:44   #34
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- A kto im o tym powie? Ty?- zapytał szczerze zainteresowany Omnis. - O, może masz jakiegoś znajomego w pobliżu? Może on opowie o zamaskowanym osobniku, podczas ulewy. Tak, ten opis wystarczy, człowiek w płaszczu i masce. Tak, to doskonały opis.
- Zdradzić ci sekret? Wiesz, że gdy zejdę z tego dachu mogę te łachy rzucić do śmieci. A do miasta przybędzie nowy bohater. Ucieszy cię zapewne, że nasza dzielna policja będzie szukać wciąż kolesia, którego opisali mu naoczni światowe.
- Mogę być każdym i nikim. Może mnie potraciłeś kiedyś na ulicy, może sprzedawałem ci hot doga? A może plułem do kawy? Jak myślisz?

- Ale wróćmy do tematu i moich pytań. Bo wiesz, zbyt długie zablokowanie krążenia kajdankami może spowodować niedowład palców. A przecież w twoim zawodzie to była by katastrofa. W sumie chłodno się robi, może zacisnę je bardziej by zbyt długo nie trzymać cię na chłodzie, po co masz się przeziębić.
 
Mike jest offline