Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2014, 13:26   #276
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Stary Arbat
Babcia podrapała się po brodzie i spojrzała na Dymitra.
- Jak pytałam ile dla ciebie jest warta informacja o Chińczyku, to powiedziałeś, żebym sama podała cenę. A teraz płaczesz, że za drogo. To się zdecyduj kochanieńki. A skoro tak łatwo waszą zgubę znaleźć, to po kiego diabła do mnie przyszliście i mi głowę zawracacie. Albo ubijemy interes, albo fora ze dwora.
- maniery staruszki, które początkowo wydawały się iście dworskie stawały się coraz bardziej grubiańskie. Niezdecydowanie grupy oraz głupie gadki Nadii, najwyraźniej ją rozdrażniły.

Nadia skryła się w kącie pomieszczenia i rozpoczęła próbę porozumienia między gatunkami. Kot początkowo najbardziej był zainteresowany puszką z przysmakiem, ale w końcu mruknął coś w stronę Nadii.
Jej kocie zmysły odebrały to jako akceptację i zachętę do dalszej konwersacji.
- Moooj - wydobyło się z kociego gardła - A coooo? - jego głos był przeciągły i płaczliwy, ale Nadia rozróżniała słowa.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline