Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2014, 12:40   #289
Wojan
 
Wojan's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodzeWojan jest na bardzo dobrej drodze
Stary Arbat
- Agrafiena Katerina Bielenin, po mężu Dymitrowicz. Miło mi poznać. Rozumiem pańskie obawy, ale zapewniam że są całkowicie bezzasadne. - kobieta całkowicie zmieniła ton i maniery. Stała się dystyngowaną damą, która mimo podziurawionego pledu i koszmarnych łachmanów na sobie, emanowała szlacheckim blaskiem - Przybyłam do Moskwy nie dawno z Piotrogrodu, więc nie mam tutaj jeszcze odpowiedniej reputacji, ale solennie zapewniam, że nie zawiedziecie się państwo na moich informacjach.
Użycie nazwy miasta, która nie funkcjonuje w oficjalnym obiegu od bardzo dawno w momencie przykuło uwagę Cyryla. To nie był przypadek i bardzo to zastanowiło maga.
- Cena może jest wysoka - kontynuowała staruszka - raczy pan jednak zwrócić uwagę w jakich warunkach jestem zmuszona mieszkać. A zapewniam pana, że moja dusza strasznie cierpi z tego powodu. Liczę, więc że ludzie sławnego w całej Moskwie Papy Rabatova, nie będą szczędzić grosza i bawić się w głupie targi.
 
__________________
"Amnestia to jest dla złodziei, a my to jesteśmy Wojsko Polskie" mjr. Dekutowski ps. "Zapora"
"Świnie noszą koronę, orzeł w gównie tonie,
a czerwono białe płótno, porwał wiatr" Hans
Wojan jest offline