Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 19:34   #17
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Francois de Fou
powinienem był napisać to w inny sposób Nie chodziło mi o oczernianie tej subkultury, bo znam też metali i to całkiem sporo i większość z nich to naprawdę fajni ludzie Mój błąd, przepraszam za niego bardzo...
Wybaczone :P:P
choć sama nie należę do żadnej subkultury to w swojej historii miałam kontakty zarówno z hiphopowcami jak z metalami i masą innych. W każdej po prostu można znaleźć ludzi wartościowych jak i takich, którzy w danym momencie są uosobieniem przykrości...

Trafia mnie coś jak słyszę, że ten to brudas bo słucha metalu a tamta to dresiara bo słucha hiphopu... Muzyka jak muzyka - o gustach podobno się nie dyskutuje (choć ja osobiście uważam, że dyskutować warto, nie warto narzucać własnych)
 
Wernachien jest offline