Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2007, 19:59   #124
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Moi drodzy oczywiście, że gramy dalej. Wiem, że to głównie moja wina i ja zawalam wszelkie możliwe terminy, ale musicie mi to wybaczyć, bo nikogo nie oszukując - tak po prostu czasem będzie, że będziemy mieć dłuższą przerwę. Mam tylko nadzieję, że będzie nam się w miarę płynnie ta sesja ruszała, choć powoli.

Czekam też na obiecaną mi na ostatnim zlocie korektę do posta Darkena, bo nie da się ukryć, że jest koszmarny (tak tak, będę Ci to teraz wypominać, bo sesję należy CZYTAĆ, nawet jak się wolno toczy :P ). Ponieważ właściwie caluteńki post jest do wymiany ja go po prostu wyrzucę, a Ty Darkenie napisz nowego, czytając ze zrozumieniem co się dzieje :P
Przypominam, że postacie Kutaka i Lhian nie są Ci znane, ani nawet ich nie widzisz (jeszcze, bo w kolejnym poście się to zmieni), natomiast postać Glypha została gdzieś z tyłu, odłączyła się od Door, Markiza i Ciebie. Teraz jasne?

Kolejne ogłoszenie: do sesji dołączyła nowa graczka - Dysonance. Tak bardzo "męczącego" gracza jeszcze nie miałam :P W końcu udało się i wymęczyła dołączenie do sesji - wprowadzenie wkrótce, na razie muszę wszystko zebrać do kupy.

Co do kolejnego chętnego gracza - Juniora - wszystko się jeszcze okaże, pewnie znając moje miękkie serce i Ty dołączysz Szczegóły na PW, ale nad postacią będziemy musieli jeszcze popracować.
 
Milly jest offline