Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2014, 21:34   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Iron Man nie wydawał się zaskoczony - Jak zwykle Nick, jak zwykle, Jarvis ustawi otwarty kanał z działem komunikacji, którym będziemy wam posyłać updaty jak tylko posuniemy się na przód - Rzucił do super szpiega na pożegnanie.

- Hmm, co powiesz na pustynie w Nowym Meksyku? Kiedyś spadł tam młot Thora nie ma w okolicy nic, co mogłoby zostać uszkodzone. Jarvis zawiadom SHIELD, że zastawiamy tam pułapkę nie potrzebujemy pomocy po prostu niech się nie dziwią jak coś wybuchnie tam w okolicy czy coś w tym guście

Na pytanie o to czy kogoś ze sobą zabrać Tony podrapał zarośnięty szczeciną podbródek w zamyśleniu - Sam nie wiem, większość naszych Herosów jest dość agresywna fizycznie a tu problem wymaga pomyślunku, ... Już wiem! Może weźmy Spider-Mana? Dzieciak jest naprawdę inteligentny, ma zwinność i zdolności, które ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Do tego jego pajęczyny są idealne żeby obezwładnić kogoś bez użycia nadmiernej przemocy fizycznej! - Geniusz był wyraźnie zachwycony swoim pomysłem.


[MEDIA]http://static.comicvine.com/uploads/original/6/61352/1352778-the_spectacular_spider_man.jpg[/MEDIA]

- Jest członkiem Nowych Avangers, więc zaraz dowiem się gdzie jest za pomocą karty - Poprosił Jarvisa żeby namierzył młodego pajęczaka, wyciągną własną kartę i nadał komunikat - Spider - Manie tu Iron Man potrzebujemy twojej pomocy nigdzie się nie ruszaj zaraz po ciebie przyjedziemy - Zawiadomił.

- Doktorze czy masz pod ręką jakieś urządzenie, które powstrzymałoby hipnotyczne zdolności Mistrza ? Co on w ogóle potrafi ? Czego można się po nim spodziewać ? - Spytał kosmity.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-03-2014 o 22:45.
Brilchan jest offline