Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2014, 18:35   #17
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
z drugiej strony tak trudno usta otworzyć i powiedzieć 'nie podoba mi się to, nie zgadzam się'?
Presja grupy. Wyuczona bezradność. Nieśmiałość. Szok. Wejście w rolę ofiary. Wstyd. Wiele jest takich czynników. Wielokrotnie przerabiane było to, że np. kobiety po gwałcie nie zgłaszają tego faktu na policję...

Cytat:
To jest fikcja. To się nie dzieje naprawdę.
Nieważne, czy się dzieje, czy nie. Ważne, że kogoś krzywdzi. A od filmu czy książki różni się jedną istotną rzeczą - bohater/ka jest częścią nas. I dlatego to, co zrobione jej/jemu dotyka graczy bardziej niż to z ekranu czy stronnic.

Cytat:
Poza tym warto zauważyć, że nikt nikogo na sesjach sznurem do krzesła nie przywiązuje. Jeśli coś się komuś nie podoba, to wyjście jest naprawdę bardzo proste - przestać grać.
Jak idę do sklepu, to chcę zrobić zakupy, a nie bać się, czy zostanę zgwałcona. Jak idę do pracy, to wykonać tam robotę, a nie być szczypaną w tyłek przez szefa.

Idę grać, to idę się dobrze bawić. I inni mają to respektować, tak jak ja respektuję ich do tego prawo. To jest argument na poziomie "boisz się wypadku samochodowego, to nie rób prawa jazdy". A może, do ch****, mam prawo oczekiwać, że inni użytkownicy drogi będą zachowywać się w sposób nikomu nie zagrażający i zgodnie z regułami?!
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 27-03-2014 o 18:37.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem