Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2014, 19:46   #19
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Doktor zrobił dziwną winę. Gdy wrócili do środka z monitora na panelu sterowania parzyła na nich twarz przystojnego mężczyzny o ciemnych oczach i włosach.

- To nie jest śmieszne! - powiedział Doktor.
- Co to za gość? - Spytał Pajączek.
- To jest mój przyjaciel, kapitan Jack Harkness. On... on jest rodzajem człowieka "wszystko co się rusza".
- Ale nie ma go na pokładzie? - Spytał lekko wystraszony Spider-Man.
Doktor zaprzeczył uspokajać tym pajęczego bohatera. W między czasie na monitorze zaczęły się pokazywać kolejnie skradzione komponenty.
- Widzę tu wszystko by zbudować swego rodzaju tarczę promienną. Ale resztę nie rozpoznaję - wyznał Spider-Man.
- A ja tak - powiedział Doktor. - To wygląda jak przepis na Manipulator Wiru Czasowego. Pozwala podróżować w czasie i przestrzeni, ale nie będzie miał takiego zasięgu TARDIS, ani nie pozwoli mu opuścić tego wszechświata... nie wiem po co mu to teraz.
Rozległo się głuche uderzenie. Doktor podbiegł do drzwi i wyjrzał na zewnątrz.
- Jesteśmy na miejscu. Co do samej TARDIS wystarczy że ją zamknę. Do puki Mistrz nie będzie miał klucza to nie dostanie się do środka. Nawet jak otworzy drzwi Sexy go nie lubi i będzie mu przeszkadzać w każdy możliwy sposób. Jest sprytna, jak chce komuś zatruć życie, wiem jak to zrobić. A co do wierzy, wybacz Tony, ale ja sforsowałem systemy bez problemu, Mistrzowi pójdzie jeszcze łatwiej. To co, jesteście gotowi?.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline