Wątek: [Sesja] SLND 42
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2007, 10:57   #223
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
- Wygląda świetnie, Andre, ognisko profesjonalne. Czasem mam wrażenie, żeś Ty nie prawnik, a raczej traper...- zaśmiał się, odpowiadając na pytanie prawnika.

Po paru chwilach przeciągnął się i- z bólem widocznym na twarzy- wstał. Schylił się jeszcze bo torbę przytarganą ze sobą- z lekami- i zażył jedną granatową tabletkę. Lepiej robić to profilaktycznie, bo reszta rozbitków zapewne nie będzie zwracała uwagi na jego problemy i dostarczy mu tylko dodatkowych nerwów...

- Mogę zostać z tobą. Nie spałem dłużej niż parę godzin od blisko roku, a z tą raną nie zmrużę oka.- powiedział już ciszej do Rosjanina, wskazując na swój brzuch- A ognisko musi zostać. Pełno tu zapewne różnych dziwactw... Takie małpy nic nam nie zrobią, ale mogą narobić zamętu i chaosu- a to ostatnie, czego nam w tej chwili potrzeba...- nagle wyjął paczkę ledwo wysuszonych papierosów- Zapalisz?- spytał, samemu wyciągając kolejnego.

Szykowała się długa noc...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline