Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2014, 16:38   #83
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
-Świetnie, bardzo cieszę się z tego jak ich urządziliście. Nie znam kupca, dla mnie liczył się tylko przedmiot. Najważniejsza była przesyłka, ci głupcy widzieli z kim zadzierają, teraz mają za swoje. Myślę, że obserwowali moja posesję. Mam nadzieję, że teraz już nie będą chcieli mieć ze mną do czynienia. Zrobiliście dwa zadania za jednym razem. Nie wiecie jak bardzo jestem wam wdzięczny, z pewnością dołoże jeszcze wam sto koron za to, że musieliście się tak wysilać przy tym zadaniu. - mówiąc to spojrzała na Bjørg, który jak każdy widział był cały we krwi. Ernst także trochę tego miał na sobie. - Dlaczego wasz mało mówmy towarzysz jest cały we krwi. Czy ktoś z was jest ranny?
 
Inferian jest offline