Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2014, 17:09   #109
Halad
Banned
 
Reputacja: 1 Halad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodzeHalad jest na bardzo dobrej drodze
Przyprowadzić go można bez trudu. Ot żebrak, czy dziad wędrowny jakich wielu przy jarmarkach. Ten mordę ma chytrą jednak wyjątkowo.

Jesli zapyta go Ałtyn o wypytywanie - tak odrzeknie :
- Jezusie Nazareński jaśnie panienko nikak nikogo nie wypytywał... Ot żem spytał tylko kto to taka panna przecudna i tyle... Myślę ubogiemu człekowi co przez nieszczęścia dotkniętym został grosza nie poskąpi

Zaczyna płakać, nos wycierać, smarkać w rekach czyli można powiedzieć normalny zestaw zachowań dziadowskich.Ale jeden z pachołków powie :

- A nieprawda. Łże dziadyga . Mnie i Szymona pytał - tu wskaże na jednego z pachołków - czy my z domu pana Gregoviusa jesteśmy i co robić bedziemy i kiedy goście przybędą.

Dziadyga zacznie szlochać, wić się u stóp Ałtyn , czołem bić i zaklinać że nic takiego.


Jesli Ałtyn nie zapyta o to, to musze zobaczyc pytanie najpierw by odpowiedzieć


Oczywiście w razie dalszych pytań wszystkim dziś i jutro służę w miarę możliwości odpowiedziami w zależności jakie działania podejmą.
 

Ostatnio edytowane przez Halad : 28-03-2014 o 17:15.
Halad jest offline