Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2014, 18:23   #59
Gruandotrop
 
Gruandotrop's Avatar
 
Reputacja: 1 Gruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodzeGruandotrop jest na bardzo dobrej drodze
Fraghernath, patrzył na matwość świata, który go otaczał? Gdzie leżał problem w rozwoju? Niewiedział. Wiedział, jednak co musi zrobić, by świat mógł zacząć rozkwitać na nowo. Postanowił przerobić, aktualnie istniejący świat, na rodzaj bardziej przyjazny dla innych, ukrywając przy tym legendarne istoty i piekło. Fragherntah, obracał mackami wokół planu, przekształcając go powoli, tak, że większość warstw ruszyła w stronę góry, by, te wyrównały się przy tym, tworząc wiele kontynetów, na ogromnym morzu. Pod morzem, znajdowały się jeszcze 4 warstwy. 1 była pusta, tworzyła setki korytarzy, 2 była zamieszkała przez Władców Żywych Trupów, 3 była zamieszkała przez Grandherian, natomiast 4 była piekłem. Rdzeń, natomiast był ukryty głęboko pod piekłem, w miejscu przysypanym ziemią. 1 Warstwa wytworzyła atmosferę, która zaczęła otaczać przekształconą planetę. Przejście po między warstwami stawało się teoretycznie łatwe, poprzez fakt, iż pomiędzy warstwami nie było pustych przestrzenni, a sterta ziemi i skał, którą wystarczyło przekopać, pomijając 5 warstw(piekło), gdzie aby się dostać i wydostać trzeba użyć magii. Po czym, zwrócił się do Nah, jesteś apostołem życia spraw by ta ziemia zaczęła żyć.

Utworzenie planu- 5 p

 

Ostatnio edytowane przez Gruandotrop : 29-03-2014 o 18:46.
Gruandotrop jest offline