Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2014, 22:21   #25
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Merrem odetchnął z ulgą obserwując przebieg sytuacji. Niewiele brakowało a doszło by do bójki. Gnom niespecjalnie przepadał za przemocą - uważał ją za słabość. Skinął również na zgodę słysząc słowa właścicielki.

- Zupa pieprzowa. Gdy dzieciaki w mojej wiosce nabroiły za bardzo, matki przygotowywały dla nich zupę pieprzową - 90% pieprzy, 5% wody, 5% octu. Po takim śniadańku nie były już raczej skore do kłopotów. - zaproponował właścicielce lokalu.

- I ja chętnie wezmę pokój, kąpiel. Kromka chleba z octem wystarczy mi na kolację. - wtrącił po deklaracji Urhara.

- Nie słyszałaś może pani o kradzieży bydła? - zagadał. Kto jak nie właścicielka gospody mógł wiedzieć co się dzieje w mieście?

- Jeśli informacja ta ma swój koszt - mogę przygotować kolejny pokaz, zgodnie z twoimi wytycznymi. - oczy gnoma zalśniły. Jasnym było, że uwielbiał tworzyć iluzje i bardziej traktował to jako okazję do popisania się niż pracę.
 
Qumi jest offline