Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2014, 22:20   #51
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Im mniej w mojej postaci mnie, tym lepiej. Jak ładnie napisała Asenat, sobą to ja jestem na codzień. W RPG gram po to, by nie być sobą za grosz, a różne systemy dają multum możliwości do stworzenia fajnych koncepcji postaci, od mafiozów, przez lekarzy, po szlachciców czy kowbojów. A kiedy ostatnio sprawdzałem, nie mam doktoratu z medycyny, nie urodziłem się w szlacheckim rodzie z Sycylii i nie umiem pędzić bydła przez prerię . Z drugiej strony oglądałem Housa, albo MASH, dolarowa trylogia to jedne z moich ulubionych filmów, nie wspominając o Ojcu Chrzestnym. Pożywki dla wyobraźni i wskazówek do odgrywania postaci w popkulturze jest cała masa.
Dla odmiany przez wykształcenie nigdy w życiu nie chciałbym na żadnej sesji odgrywać informatyka, bo wiem że pisanie kodu to potwornie nudna praca, a łamanie szyfrów i zabezpieczeń to już kompletna kicha, która zajęłaby w rzeczywistości setki, jak nie tysiące lat.
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem