Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2014, 08:49   #53
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
No i się tu z Tobą nie zgodzę. Jako MG oczekuję od gracza, że nakreśli mi postać. Jej charakter, złożoność i to czym np: w życiu się kieruje, jakie ma cele, zasady. Oczywiście nie musi być elaborat a mogą być same punkty, ale jakieś większe info poza "Cześć jesteś Zdzisiek i mój brat to Krzysiek".

Elastyczność? To zależy kto, jak i gdzie. Bo jak tworzysz kapłana (dajmy na to Shalyi) to nagle nie stajesz się chamem, prostakiem i skurwielem. Oczywiście jeśli poprzez fabułę, MG dochodzi do jakiś "zmian" to wtedy wiadomo postać ewoluuje ale jakiś pomysł na postać, jej osobowość musi być i dobrze by MG go znał.

Kolejna i najważniejsza sprawa: zadałem Ci proste pytanie a Ty znów piszesz by pisać. Ale będę dobry i powtórzę: [b]jakie są twoje postacie i ile mają z Ciebie ?[/]
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem