Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2014, 16:31   #55
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bakcyl Zobacz post
Nie każda sesja wymaga charakteru....Charakter jest bez znaczenia, ponieważ liczy się odgrywanie postaci... Dlatego większy sens ma odgrywanie tego w sesji, niż wpisywanie w KP.
To są twoje słowa więc nie są tym czym moje słowa, chyba że masz syndrom Multipli i nie rozumiesz pewnych, prostych wypowiedzi.
Słowo nakreślić jej charakter, złożoność i to czym np: w życiu się kieruje, jakie ma cele, zasady - to nie jest charakter jest bez znaczenia. Do tego się odniosłem.

Co do braku umiejętności czytania.. jako że nikt z forum, nie widział Twoich postaci, to chciałem się o nich cokolwiek dowiedzieć co znaczyło, że mogłeś choć z jedną opisać. Jaka była, w jakim settingu...cokolwiek..
A skoro nie czujesz potrzeby ujmowania w inny sposób to zakończmy tą dyskusję.

Ps. Minusa właśnie dałem Ci za to, że mimo iż nawet nie zamierzasz brać udziału w rekrutacji, ale swoje 3 grosze musisz wsadzić żeby zaistnieć niczym typowy no-life.

EOT dla mnie.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem