Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2014, 04:54   #67
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Przez cały czas kiedy inni Ciebie tępili ja siedziałem cicho i się nie wypowiadałem, bo nie lubię zabaw w kamieniowanie drugiej osoby, ale w końcu musiało to we mnie wybuchnąć.

Wiesz, Bakcyl to co wypisujesz to bzdura, choć ładnym językiem napisana. Mówię "bzdura", ponieważ nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości. To, że dwóch lub trzech graczy u jakiegoś Mistrza Gry to stali bywalcy wcale nie oznacza, że tworzą swoje karty postaci na odwal się i całą sesję traktują po macoszemu. To po pierwsze, a po drugie zwróć uwagę na co tak naprawdę narzekasz - na to, że facet, który stworzył rozbudowany scenariusz i przez następne kilka miesięcy będzie prowadził ludziom sesje bierze do gry swojego kolegę lub po prostu gracza, którego zna doskonale? O to Ci chodzi? Bo jak inaczej mam rozumieć te oto słowa:

Cytat:
Bo właśnie tak wygląda to tutaj - robienie łaski graczom, że się ich przyjmie. Wyścig szczurów, odcinanie kuponów, bo MG jest mało, a graczy sporo. Jednak szacunek musi działać w obie strony, i nie satysfakcjonuje mnie opcja, że MG robi wyliczankę, bo jest rozchwytywany, i wedle jakichś subiektywnych kryteriów, o których ja nie mam pojęcia, wybiera "najlepsze" karty. Dlatego ja nawet nie próbuję się tutaj dostać do sesji Warhammera, widząc ilość chętnych, bo oczywistym jest, że zostaną wybrani gracze, którzy już się sprawdzili. To jest logiczne, bo wybiera się sprawdzone rozwiązania. Dlatego jak już ktoś ma stałą i sprawdzoną ekipę, to rozumiem, że się jej trzyma. Ale takie robienie rekrutacji, a potem jakieś losowanie, które i tak nie będzie uczciwe, a mydli się oczy graczom, że wygra najlepsza karta postaci, to jakaś jawna kpina. W tym względzie idea konkursu na KP jest dla mnie po prostu absurdem i wolę w tym udziału nie brać, nie tracić czasu, i zająć się czymś innym.
Tak, do sesji Xapera (czy jak mu tam) zgłosiła się część stałych bywalców Warhammerowej części tego forum. Xaper mógł sobie to wykalkulować, ale podejrzewam, że nie był pewien kto dokładnie i ilu graczy się zgłosi, dlatego więc zrobił rekrutację by dać innym szansę i móc samemu wybierać spośród wielu ciekawych postaci. Jeśli miałby stałą zgraną ekipę pod ręką to nie robiłby rekrutacji tylko leciałby już z sesją.

Prawda; zdecydowanie łatwiej jest mieć zaznajomionych ze sobą graczy i MG, ale do tego wystarczy tylko jedna sesja, czy może dla Ciebie AŻ jedna sesja. Będziesz dobrym graczem to nie będziesz potrzebował specjalnej rekomendacji, bo będzie ona widniała w Twoim profilu - tam w rubryce gdzie są sesje.

Ani razu nie miałem kłopotu z dołączeniem do czyjejś sesji, nawet kiedy dopiero raczkowałem po tym forum, więc zastanawiam się na co Ty czekasz. Na jakieś specjalnie zaproszenie? Bo jak dotąd Twoje posty w dziale rekrutacji najeżone są krytyką i nie widziałem tam ani jednego "zgłaszam się". Naprawdę zaczynam się zastanawiać czy jesteś czyimś troll-kontem czy też jesteś tak ograniczony umysłowo by nie sięgnąć po okazję kiedy ona się nadarza. Wiem, że nie powinienem Ciebie obrażać, ale sam zobacz jak rozpocząłeś swoją "karierę" na tym forum - najpierw zderzyłeś się z krytyką innych graczy, którzy mieli dość Twojej przemądrzałości (to zła cecha, uwierz mi), a później zrobiłeś z siebie ofiarę, którą wszyscy tak zajadle atakują, bo nie mają nic innego do roboty tylko rozrywać na strzępy nowych użytkowników.

Cytat:
Bo im nie wystarczy uznać mnie osobiście za idiotę w ich własnym mniemaniu i ignorować. Ba! Im by nie wystarczyło nawet moje przyznanie się do tego. Oni to muszą jeszcze udowodnić całemu światu (który tutaj dla bardzo wielu zaczyna się na L, a kończy na I) by mnie całkowicie zdyskredytować. To mnie jakoś... nie bawi.
To może najpierw odpowiedz sobie na pytanie dlaczego Ciebie inni atakują. Podpowiem tylko tyle, że nie uknuliśmy przeciwko Tobie żadnego spisku, a twierdzenie "bo mam swoje zdanie i nie wchodzę w tyłek innym" ma się jak piernik do wiatraka. Równie dobrze mógłbyś wmawiać astronautom, że Ziemia jest płaska i bronić się w ten sam sposób - mam po prostu własne zdanie. Prawda, ja też mam własne zdanie, ale w otwartej dyskusji to nie wystarczy - trzeba umieć je obronić.

Czekam, na co jeszcze będziesz się uskarżał kiedy zacznie brakować Tobie argumentów?

Cytat:
(...)Paradoksalnie, ta wypowiedź jest z twoich najlepszą. Może kiedyś przyślę ci taką historię postaci.
Taki rage o jedno słowo, które idealnie podsumowuje całą Twoją wypowiedź?

P.S. Będę w końcu niesprawiedliwy wobec reszty graczy i przyjmę tę Twoją KP. Masz już swojego osobistego Misia Gry, mam tylko nadzieję, że nie będziesz oceniał każde napisane przeze mnie zdanie jak to zrobiłeś z opowiadaniem Nimitz.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem