Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2014, 11:31   #37
BeF1990
 
BeF1990's Avatar
 
Reputacja: 1 BeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie coś
Skompletowałem ostatnio prawie wszystkie oficjalne przygody do D&D 3.0 jakie pojawiły się w Polsce, aktualnie brakuję mi tylko "Powrotu do Świątyni Złych Żywiołów", które planuję jednak w najbliższym czasie nabyć (polowanie na allegro).

Jestem również świeżo po zamianie podręczników źródłowych z 3.0 na 3.5 oraz obfitym zakupie podręczników do Zapomnianych Krain (FORGOTTEN REALMS - pomoc w doborze podręczników). Planuję wraz z kilkoma znajomymi rozpocząć "zabawę" właśnie na tej mechanice oraz settingu. Niestety nie mam doświadczenia w "mistrzowaniu" i chciałem na sam początek poprowadzić kilka gotowców aby rozeznać się o co w tym wszystkich chodzi i zaznajomić resztę z zasadami itp.

Doradźcie, czy bez problemu uda mi się rozpocząć i prowadzić przygodę "Bezsłonaczna Cytadela", która jak się nie mylę została przygotowana pod 3.0? W perspektywie czasu chciałbym oczywiście poprowadzić moich graczy przez resztę przygód, które posiadam.

Na Polterze znalazłem również kilka fanowskich przygód, podobno seria "Pająk z Cormanthoru" jest naprawdę dobre. Czy moglibyście mi doradzić, które jeszcze przygody stąd są warte zainteresowania? Zresztą będę wdzięczny za każdą dobrą fanowską przygodę, która pomoże mnie i moim graczom wdrążyć się w temat.
 

Ostatnio edytowane przez BeF1990 : 02-04-2014 o 14:21.
BeF1990 jest offline