Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2014, 13:03   #40
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Moją pierwszą przygodą do D&D był właśnie gotowiec i na miejscu BeF1990 właśnie od tego bym zaczynał, bo dla początkującego MG, który nie brał udziału w sesjach jako gracz (bodajże raz czy dwa grali w 3.0 z tego co pamiętam) mogą pojawić sie małe kłopoty z prowadzeniem, a w szczególności z improwizacją. Dlatego przy ogarnianiu gotowca sugeruję dodać trochę więcej opisów, aby nie improwizować gdzie nie trzeba. Jeśli wejdziesz w mój profil to zobaczysz, że uczestniczyłem jako gracz w sesji Bezsłoneczna Cytadela i może warto rzucić na to okiem przed poprowadzeniem własnej sesji.

Poza tym nowi gracze nie mają zbyt dużych wymagań, a Bezsłoneczna Cytadela jest dosyć ciekawa (chociaż osobiście wolę Pająk z Cormathoru, którą miałem ogromną przyjemność prowadzić grupie żóltodziobów).

Ja obstawiam za gotowcem.
 
Warlock jest offline