Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2014, 15:30   #69
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
Bo jak dotąd Twoje posty w dziale rekrutacji najeżone są krytyką i nie widziałem tam ani jednego "zgłaszam się".
Spójrz jeszcze raz. Byłem skłonny wziąć udział w sesji Revana, ale kiedy rekrutacja się przedłużyła, odpuściłem. Coś mnie tknęło wtedy, że ta sesja jednak nie będzie tym, w czym chcę brać udział. Czytając ją potem miałem pewność, że się nie pomyliłem i granie w tej sesji nie byłoby dla mnie przyjemnością.
A skoro nigdzie się nie zapisałem, to chyba miałem powód? Po to są warunki rekrutacji. Jeśli mi nie odpowiadają - nie biorę udziału.

Cytat:
ale sam zobacz jak rozpocząłeś swoją "karierę" na tym forum - najpierw zderzyłeś się z krytyką innych graczy, którzy mieli dość Twojej przemądrzałości (to zła cecha, uwierz mi)
Mój pierwszy post na forum był odpowiedzią na pytanie "czym jest sandbox" i czym się różni od innego modelu gry. Wiem, to bardzo aroganckie, żeby się tak mądrzyć na nie swoim forum bez prawa głosu. Nie jednak wstyd, ani żal.
Wypowiadanie własnego zdania na przedstawiony temat, to nie jest przemądrzałość. To jest elitaryzm osób, które w ten sposób myślą.

Cytat:
a później zrobiłeś z siebie ofiarę, którą wszyscy tak zajadle atakują
Rozumiem, że ty nie brałeś udziału w obrabianiu mi tyłka na SB, co sporo osób uznało za niesamowicie wciągającą zabawę? I umknęła ci nagonka na mnie w temacie "PBF - spojrzenie krytyczne"? I inne próby prowokacji? A może dlatego, że podrzuciłem w rekrutacji teraz komuś linki do instrukcji tworzenia postaci i to ktoś uznał za totalne chamstwo z mojej strony, bo przecież zrobiłem to po to, by zaistnieć. Wspominałeś coś o arogancji?
Ale po co wymieniać, to przecież nieprawda. Choć fakt, że nie czuję się jakoś ofiarą... pewnie z racji siódmego punktu mojego bezmyślnika.

Cytat:
Czekam, na co jeszcze będziesz się uskarżał kiedy zacznie brakować Tobie argumentów?
Wtedy to wy mnie przestaniecie atakować. Bo przecież o to wam własnie chodzi. Nie potraficie znaleźć kontrargumentów, to się rzucacie z pazurami. I to widać zwłaszcza wtedy, kiedy ktoś zupełnie ignoruje fakty, i całkowicie przekręca moje słowa. Dlatego czasami unikam kopiowania samego siebie, bowiem nie ma sensu tłumaczyć komuś czegoś, czego on zrozumieć nie chce.
Choć nikt się tego jeszcze nie doczekał.

Cytat:
To może najpierw odpowiedz sobie na pytanie dlaczego Ciebie inni atakują.
Już odpowiedziałem na to wszystkim tym hejterom, co poskutkowało jeszcze większą nagonką, a jakże. Zamiast jednak zastanawiać się, dlaczego hejterzy (haters gona hate) wieszają na mnie psy, wolę sam siebie najpierw zapytać, dlaczego w ogóle miałoby mnie to obchodzić? Wiesz, jakbym miał się przejmować każdą wiadomością typu: "Nie zarzucam ci trollowania, ale trollujesz w każdym temacie", czy tam epitetami odnośnie tchórzostwa, to dawno już bym skończył w Kobierzycach. Trolle wszędzie są takie same.

Cytat:
P.S. Będę w końcu niesprawiedliwy wobec reszty graczy i przyjmę tę Twoją KP. Masz już swojego osobistego Misia Gry, mam tylko nadzieję, że nie będziesz oceniał każde napisane przeze mnie zdanie jak to zrobiłeś z opowiadaniem Nimitz.
Sratatata!
 
Bakcyl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem