Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2014, 21:42   #33
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Kochani współgracze i Mistrzu Gry

Powiem krótko - ciężko mi się gra. Nie chodzi o prowadzenie, bardziej o fakt rozbicia, obcej mi konwecji z dużą liczbą nawiązań współczesnych do której - mimo starania się i początkowego entuzjazmu - nie jestem w stanie nagiąć się na dłuższą metę. Ciężko mi też znaleźć wspólny język z wami - graczami. Jakoś nie pasuję do drużyny. Z tych wszystkich powodów, zdecydowałem się nie przedłużać tego i ZREZYGNOWAĆ. Całe szczęście jest nas sporo i moje odejście niczego nie zmieni, najwyżej pozostawi w Was niesmak, za co przepraszam. Życzę wam wszystkim wspaniałej gry, przynoszącej wiele satysfakcji, a MG dalszych oddanych (nie jak ja) graczy.
Porwałem się na coś, w czym nie mogę uczestniczyć całym sercem i to był mój błąd, do którego się przyznaję i biję się w pierś.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline