Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2014, 11:58   #34
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Stali przed wejściem do areny, było chłodno i zewsząd śmierdziało moczem. W środku musieli sprzedawać alkohol i każdy wychodząc wypróżniał pęcherz. Z tego poziomu nie dało się zobaczyć jasnego sztucznego nieba. Wczoraj mocno pobalowała z Pinkym i jeszcze lekko bolała ją głowa, choć wzięła tabletki na kaca , które zdecydowanie zadziałały. Dodatkowo Peach pomogła jej z makijażem , więc wyglądała co najmniej nieźle o czym świadczyły pożądliwe miny traperów. Cała drużyna rozpaliła papierosy wpatrując się w ogra przy wejściu , który zdawał się nie ogarniać swojego umysłu.


-Mamy jedną dodatkową przewagę. Mam kody dostępu do robo-ogarów tych bezmózgich chujów. Wpuścimy je na widownie i wtedy zacznie się jatka, zaatakują każdego ogra na którego natrafią. Dodatkowo dobrze, by wpuścić nieco gazu do wentylacji budynku. Macie kombinezony a mój nowy pancerz też ma jakieś drobne zapasy tlenu. Trzeba to wszystko zgrać- kiwnięciami głowy traperzy wyrazili zgodę- Mamy zdjąć tego całego Trolla. To największy kutas z całej gromadki. Jakiś chory eksperyment. Pewnie jest cały opancerzony. Musimy wpakować w niego co się da. Wszyscy oprócz Loco będą trzymać się razem tylko po dwie osoby, każda z innej flaki. Ja pójdę z Madmaxem. Wsparcie snajperskie oczywiście pomoże nam w razie czego. Co więc robimy na razie? Musimy znaleźć ogary, odkryć miejsce do rozpylenia gazu i znaleźć dobrą pozycję dla Loco. Proponuje jakieś boczne wejście.
 
Pinn jest offline