Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2014, 14:50   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tony poczuł ukłucie złości jak zwykle, gdy ktoś krytykował jego technologie - Udało ci się dostać tylko, dlatego że wtedy nie miałem włączonych systemów zabezpieczeń, gdybyś okazał się wrogiem lasery obronne od razu by cię obezwładniły, na tamten kubeł nie zadziałały, bo rektor był wtedy przeciążony a po ostatnich wydarzeniach dodałem czterowymiarowe blokady energetyczne - Gdy już się pochwalił łechcąc własną dumę wróciło mu nieco rozsądku dopowiedział

- No tak, ale skoro ma możliwość podróżowania w czasie to może bez problemu cofnąć się do momentu, gdy nie było tych udoskonaleń i się gdzieś schować, muszę dodać stałe uprzędzenie tranfmoriguracij czasoprzestrzennej, które promieniowałoby w tył powinienem był to zrobić już dawno..., No dobrze wygrałeś, jeżeli uważasz, że Mistrz nie ma przy sobie wytrychów to zrobimy to po twojemu, tylko nie zgub tego klucza - Stark poprosił Jarvisa o dopisanie do listy rzeczy do zrobienia zabezpieczenie Wieży przed podróżnikami w czasie, a potem przesłał Tarczy informacje o tym, do czego Mistrz wykorzystał skradzione części.

"Widzicie?! Rozpracowuje to od kwadransa a już rozwiązałem zagadkę! Nie cieszycie się, że macie mnie z powrotem? Doceńcie mój geniusz przywódczy w doborze współpracowników! " - Dopisał bezużyteczną notatkę.

Nagle przyszła mu do głowy odpowiedź na kolejne pytanie - A może on chcę użyć tego manipulatora wiru żeby cofnąć się o tydzień i sprzedać tą tarczę promienną Dalekom? Jeżeli jest tak zdolny jak twierdzisz to pewnie przekonałby nawet te stuknięte kosmiczne mackocyklopomózgi do współpracy a gdyby nimi odpowiednio pokierować mógłby bez większego kłopotu przejąć większość wszechświata i wykorzystać zdobyczne surowce i technologie, aby zaatakować wasz ojczysty wymiar z wielką siłą, co o tym sądzisz? - Koncepcja wydawała się na tyle groźna, że wolał się nią na razie nie dzielić z Furym i jego ludźmi

Iron man zamknął przyłbicę hełmu - Dobra, Spidey pora ruszać. Nie wiemy, czego tak naprawdę się spodziewać, dlatego będziemy polegać na twoim pajęczym zmyślę żeby ostrzegł nas przed atakiem. Pewne jest jedynie, że Mistrz próbuje zwabić Doktora w zasadzkę to jedyny powód, dla którego zostawił agentom imię naszego przyjaciela w alfabecie Władców Czasu, tylko oni dwaj mogli zrozumieć tą wiadomość. Po tym jak zostaniemy zaatakowani robimy błyskawiczne rozproszenie, następnie przegrupowanie lokalizacja celu i błyskawiczny atak obezwładniający wszystko jasne ? - Oczywiście nic nigdy nie było takie proste, ale trzeba było mieć jakieś założenia podstawowe.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-04-2014 o 19:17.
Brilchan jest offline