Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-02-2007, 22:25   #251
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Fou Lu
- Do niego miej pretensje, do tego kundla Melotha. Wskazał na stojącego przy wyjściu z komnaty mrocznego elfa.
- Zresztą nie tylko Ciebie obudził mroczna dziewico. Jak nie usłyszałaś to powiedział, że nazywa się EsQuero. Służy Melothowi. Wyjaśnił na prędce. - Ja mam swoje plany, ale skoro mnie już uwolnił to mu towarzysze. Poza tym mam własne plany, a skoro już się wyspałaś, to możemy odbudować zamek i zebrać z pustkowi chaosu czempionów. Zawładniemy nad światem, ja przejmę władze nad smokami i będziemy niepokonani. Ja się Tobie to podoba moja droga? Spojrzał z błyskiem w oku na drowa. Jego głos złowieszczy przypominał głos mrocznej wyroczni, która zamiast wysyłać i wybierać pachołków, wolała działać i mieć wszystko pod kontrolą. Chciał zemsty, za to kim się stał. Był wyrzutkiem swojej rasy, a fakt ten jeszcze bardziej pchał go do dokonania zemsty na ojcu. Jednak nie był jeszcze w pełni sił, brakowało mu pewnej iskry, która rozpali jego żądze i w pełni odzyska moc.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline