Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2014, 00:57   #72
Gveir
Banned
 
Reputacja: 1 Gveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumnyGveir ma z czego być dumny
Ile? Ojej.. całkiem sporo. Przywiązanie jest, zwłaszcza do itemów.
Po 10 latach pykania w RPGi, szczególnie warhamca, całkiem inaczej na wszystko patrzę. Każdy z nas nadaje postaci unikatowego charakteru.
Np. kolega z drużyny, który w życiu jest finansistą i takie ma wykształcenie potrafi z każdej postaci zrobić.. mendę Klasyczną, łasą na kasę i własne dupsko.
Nawet zrobił to z mojego kapłana Ulryka! Chamstwo.
Inny kolega drużynowy z każdego zrobi prosa. Ma taki charakter, nagrał się w masę gier i boostuje swoją postać aby była potężna, ciągle szukając nowych rozwiązań.
Ja? Ja zawsze gram lekkiego mruka, człowieka który stoi z boku i rzuci pomysłem. Milczący typ, który wykona robotę ale nie jest bezkrytyczny.

Inną kwestią jest moje myślenie, które napadło mnie pewnego razu
"Kim byłbym w uniwersum x systemu, gdybym się tam pojawił? Co pasowałoby do mnie najlepiej?" Rozpatrywałem to w kontekście ZC, WFRP czy Nerki i pff! Nigdy nie potrafiłem dojść do spójnej odpowiedzi.
 
Gveir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem