Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2005, 00:47   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Świat przyszłości

Multum mamy książek i filmów opisujących świat przyszłości - od supernowoczesnego, z latającymi samochodami i komputerami w zegarku, poprzez ten zdominowany przez roboty, gdzie ludzie są niewolnikami, po postapokaliptyczny świat po wojnie atomowej, gdzie ludzie walczą o kroplę wody czy kawałek jedzenia. Jaki świat Waszym zdaniem jest najlepszy z nich? Chodzi mi o to, abyście napisali który świat z filmu lub książki najbardziej Wam się podoba, a także który jest możliwy do spełnienia. Czy wierzycie w to, że wkrótce roboty przejmą kontrolę nad światem? Albo rozpęta się wojna atomowa, która cofnie ludzi do stanu, w którym byli w erze kamienia łupanego? A może myślicie, że szybki wzrost liczby ludności i technologii zmusi nas do skolonizowania kosmosu, lub odkryjemy istoty z kosmosu podobne do nas? Podajcie nazwy książek lub filmów, może kogoś zainteresuje jakaś wizja i zechce bliżej się z nią zapoznać


P.S.: Nassair się domaga połowy praw autorskich do tego tematu, gdyż pomysł na założenie go wyniknął z mojej dyskuzji z Nim na temat beznadziejności niektórych wizji przyszłości w amerykańskich filmach klasy B (patrz "Sport przyszłosci" z 1998 roku) Ale i tak ja zaczęłam tą dyskusję więc prawa autorskie powinny być moje :P
 
Milly jest offline