Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2014, 22:19   #2
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To ja zacznę

Poprowadzę postać znaną w Gdańsku jako proboszcz Kościoła Świętej Trójcy - ksiądz Jakub Dobrowolski, który w Instytucie jest znany jako Robert "Slay" Blackslayer.
Dzięki "przebudzeniu" do nowego życia odzyskał wiarę w Stwórcę, a także zyskał przekonanie, iż Bóg przemawia poprzez sytuacje oraz znaki. Jego przybrane nazwisko oznacza akceptację własnego krzyża. Przykaz noszenia broni na demony oznacza, że należy zabić każdego. Broń na wampiry pod ołtarzem oznacza, by zabijać tylko mając powód, brak oręża na pozostałe stworzenia znaczy ni mniej, ni więcej, iż są one Stwórcy miłe.
Znajduje się w ścisłym kontakcie z imamem meczetu gdańskiego Emilem Wysockim - Whiterunnerem.
Slay jest typem nożownika. Szybkość za cenę krótkiego dystansu. Najdłuższą klingą jest krótki miecz, który po nieznacznym skróceniu mógłby uchodzić za długi sztylet.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline