Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 19:08   #93
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
- Monsieur Didier, tres desolee. Doprawdy, bardzo mi przykro, co prawda zaskoczył mnie tu pewien rozwój sytuacji, ale powinienem był przyłożyć większą wagę do wytłumaczenia pewnych kwestii, zwłaszcza, że niewątpliwie są one dla pana nowe. Mniemam, że mało kto tutaj chce się wypowiadać wprost o swoich możliwościach, ponieważ niezbyt dobrze się jeszcze znamy. Na pewno są możliwości, nazwijmy je, charakterystycznymi dla Rodziny, by zorientować się czy pan Maxwell znajduje się w danym eksponacie czy nie. Pytanie, czy ktoś z nas nimi dysponuje jest bardzo celnym, tak samo jak parę innych, które tutaj padło. Z mojej strony, z chęcią dowiem się jakimi możliwościami pan dysponuje, oraz o jakim konkretnie kryzysowym momencie mowa, przychodzi mi bowiem conajmniej parę możliwości na myśl. Jeśli więc mogę poprosić pana o chwilę cierpliwości, to postaram się udzielić panu odpowiedzi na parę pytań, w nieco innym miejscu. Nie wiem bowiem kim jest nasz najnowszy towarzysz.

Kobiecie zaś odpowiedział:

- Ma pani przywilej wyboru zatem. Mój wehikuł jest na pewno mniej wygodny od samochodu Alessandra ale również jest na pani usługi, a mi będzie przyjemnie w pani towarzystwie. Co mi przypomina, Monsiuer - znowu spojrzał na człowieka - Jak pan stoi z transportem?
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline