Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2014, 00:10   #25
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
To była sekunda. Alarm odezwał, a Stark poczuł jakby właśnie zderzył się z rozpędzoną ciężarówka. Następnie przypadał się niebu, a systemy zbroi zaczęły się resetować. Tony potrzebował chwili by zrozumieć co się stało. Właśnie dostał pociskiem zapalającym. Kaliber sugerował ręczną wyrzutnię. Zbroja go ochroniła, ale przy tym została nieźle uszkodzona. Minie chwila nim będzie zdolny się poruszać.
- Stary! Przysmażyłem cię na chrupko!
Był to głos jakiego nie chciał usłyszeć. Głos pewnego najemnika, który nie umiał się zamknąć.
W polu widzenia pojawił się człowiek w czarno-czerwonym stroju zakrywającym całe ciało. Na jednym ramieniu miał przewieszony karabinek snajperski, a na drugim - bazukę. Mimo maski można było zobaczyć szeroki uśmiech.

- Ale nie bierz tego do siebie, ok? - powiedział Deadpool. - Dalej myślę o przyłączeniu się do Avengers! No, ale zarabiać muszę. Tak więc poleż sobie, a ja załatwię kontrakt, ok? Potem możemy pójść dość zjeść, w okolicy dają świetne chimichangi.
Najemnik zaczął odchodzić beztrosko wymachując motylkowym ostrzem. Zatrzymał się jeszcze i obejrzał.
- Wiesz Robert Downey Jr świetnie ciebie zagrał, ale ostatni film miał głupie zakończenie. Nie zrobił byś tego swoim zabawką, a te fajerwerkowy wybuchy! I znów przełożyli mi premierę. Ale gra była spoko
Deadpool jak zwykle nie wydawał się mówić z sensem. Jednak jeśli dojdzie do TARDIS Doktor na pewno zginie. Wade był niepoczytalny, ale skuteczny. Istniała jeszcze szansa, że Spider-Man zdoła go od tego odwieść. Ponoć go Deadpool go lubił.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!

Ostatnio edytowane przez Dragor : 19-04-2014 o 00:12.
Dragor jest offline