Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2014, 00:35   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zwykle elokwentny geniusz o wielkich i ważnych przemyśleniach tym razem ograniczył swoje pełne powagi życie wenętrzne do jednej ale za to bardzo wyraźnej myśli:

~O Ku***! jESTEŚMY W CZARNEJ DU***!~

- Hej Wade! Daj spokój przecież jesteśmy kumplami co nie ? Słuchaj wiesz że się pogodziłem z Pepper ? I oddała mi dostęp do finansów, do tego mam kilka nowych patentów więc z chęcią przebije to co ci zapłacił Mistrz dziesięciokrotnie - Wiedział że może odrobinę przesadza ale ważył się tutaj los całego wszechświata więc rada nadzorcza będzie mu musiała wybaczyć rozrzutność

- Ten facet co ci dał zlecenie to się przypierdzilił do TARCZY więc Nick Fury z pewnością byłby wdzięczny gdybyś w drodze wyjątku olał ten kontrakt na Doktora, kto wie może da ci nawet poprowadzić Helaccerier ? Po za tym to chamidło skrzywdził bardzo zgrabną blond agentkę Buffy Summers mówię ci niezłe ciacho młoda blondyneczka z super siłą na pewno będzie BARDZOOO wdzięczna jeżeli pomożesz doprowadzić tego zboka który ją tak strasznie skrzywdził do wiezienia- Trajkotał Tony z przejęciem.

- Jeżeli chodzi o członkostwo w Avengers to ja bym ci je dał od ręki już teraz ale miałem trochę problemów osobistych i teraz całym tym cyrkiem kieruje Stave a wiesz że on ma kija w dupie stary dziad jeden hahaha - nerwowy śmiech brzmiał wyjątkowo sztucznie nawet w jego uszach - Ale na pewno się a tobą wstawie, po za tym Doktor pracuję teraz dla TARCZY, I MÓWIŁ MI ŻE TEN mistrz TO JAKIŚ JEGO DAWNY KOCHANEK ALE ROZSTALI SIĘ ZE SOBĄ BO PODOBNO NIENAWIDZIŁ MEKSYKAŃSKIEGO ŻARCIA I PLANOWAŁ JE ZLIKWIDOWAĆ W CAŁYM WSZECHŚWIECIE! - zdesperowany stark zaczął wykrzykiwać niedorzeczne kłamstwo jakby likwidacja chimichangów była największą zbrodnią w historii ludzkości. Argument był n tyle szalony że mógł poskutkować

- No chyba nie chcesz pracować dla kogoś takiego ? Jeżeli zabijesz Doktora nie będzie miał kto powstrzymać zbrodniczych planów Mistrza! Po za tym jest z nami Spider - Man lubicie się prawda ? Pajęczaku przywitaj się z DP!- Iron Menowi skończyły się już pomysły miał nadzieje że któreś z nich przemówi do poronionego umysłu nieśmiertelnego najemnika
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-04-2014 o 00:38.
Brilchan jest offline