Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2014, 00:55   #27
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
Deadpool przekrzywił głowę niczym pies, który usłyszał coś dziwnego.
- Ale mnie wynajął gość z Hydry. Przynajmniej myślę że z Hydry. Mój numer dostał od Boba. Pamiętasz Boba? Jakoś ostatnio mnie unika. Dalej ma za złe że go postrzeliłem by zjeść ten ostatni kawałek pizzy. Ale byłem głodny! Teraz też jestem, może strzelę sobie w brzuch? Do puki się nie uleczy nie będę głodny
Wade podrapał się tępą stroną stroną noża po głowie. Następnie przykląkł przy Starku wyraźnie zainteresowany.
- A ten cały mistrzunio, wiesz, nie wierzę ci. A w czyjeś romanse ja się nie wtrącam, bo jeszcze trafię do łóżka z kimś kogo nie chciał bym widzieć. Ale o kim tu mowa, sam masz całkiem niezłe podboje na swoim koncie. Szkoda że pochodziłeś się z Peper, chciałem ją "pocieszyć" - Deadpool zaśmiał się szczerze. - Wiem że starasz się ratować tego tam, ale ja lubię dokańczać swoje sprawy, to dobrze robi na trawienie. Nie wiem czemu ludzie narzekają na meksykańskie żarcie, mnie nigdy nie zaszkodziło
- Wade? - Odezwał się głos Spider-Man z poza pola widzenia unieruchomionego bohatera. - Powiedz mi że nie masz zlecenia na Doktora!
- Mam - odparł wyraźnie zadowolony z siebie Deadpool. - Tony usiłuje mnie odwieść, ale twórca tej gry mam inne plany

Wade, przestań. Nie chcę żebyś zabił Doktora, ale pamiętaj ile za niego odstaniesz

- Okej, spoko Dragor. A może powinienem mówić Eye of Haromny? Nieee, strasznie babsko brzmi. No dobra, Stark przekonuj mnie dalej aż mistrz gry uzna za stosowne powiedzenie mi że wystarczy.
Deadpool przez chwilę rozmawiał z powietrzem, po czym chyba zupełnie stracił kontakt z rzeczywistością. Ale to może nawet lepiej.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline