Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2014, 12:57   #12
Rycerz Legionu
 
Reputacja: 1 Rycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodze
Spokój mi tutaj

Nie róbmy problemu z niczego. Jeśli obrazków było za dużo, ok. Najwyraźniej mój błąd. Na początku chciałem wstawić jedną grafikę do posta jednego gracza, ale w tedy pewnie pozostali mieli by problem i mówili że to niesprawiedliwe, bo traktuję ich gorzej i ich posty nie są dla mnie tak samo ważne.

Jak już w jakiś sposób zlepię was w drużynę (no chyba że będziecie przed tym uporczywie uciekać ), to w tedy będę wstawiał po jednym obrazku w jakichś ważniejszych momentach.

Pozdrawiam, MG

Ps.
Doca stworzę dzisiaj, ale pod wieczór z powodu braku czasu. Można wstawiać posty wykonane tylko i wyłącznie przed siebie, ale można również zaczekać na ten dokument. No i to by było chyba na tyle.
 
Rycerz Legionu jest offline