Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2014, 13:22   #13
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Cytat:
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
No właśnie. Więc nie popadaj wypisując bzdury. Słyszałeś, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a nadmiar może być równie kłopotliwy, co niedobór? Pomyśl, zanim coś napiszesz. Nad tymi zagadnieniami również.

Cytat:
Nie róbmy problemu z niczego. Jeśli obrazków było za dużo, ok. Najwyraźniej mój błąd. Na początku chciałem wstawić jedną grafikę do posta jednego gracza, ale w tedy pewnie pozostali mieli by problem i mówili że to niesprawiedliwe, bo traktuję ich gorzej i ich posty nie są dla mnie tak samo ważne.
Ekhem. Nie bądźmy infantylni... Ktoś miałby mieć do ciebie pretensje o to, że dostał w poście mniej grafik niż inny? <lol2>
Wydawało mi się, że nie jesteśmy już dziećmi, a przynajmniej, że zdążyliśmy wyjść już z piaskownicy.

Cytat:
Jak już w jakiś sposób zlepię was w drużynę
Co do bycia drużyną, to ze wstępu do sesji pomyślałem, że to już zaplanowane. Aczkolwiek do sklecenia nie trudne, bo przecież tego wymagają okoliczności. Każdy z nas dostał pismo, więc pozostaje jedynie nas sobie przedstawić i autorytarnie stwierdzić, że mamy ze sobą podróżować w celu ratowania świata...
 
Bakcyl jest offline