Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2014, 23:12   #26
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
-Tak.- westchnął- Żołnierze wraz z załogą polują na mutantów i heretyków. Giną z imieniem Imperatora na ustach. Ale nie ustają w swojej pracy. - zaczął - Astropaci i Nawigator chronią statek. Piloci narażają swoje życie żeby sprowadzić wam obiekt do badań. Nikt z załogi promu nie wrócił bez szkody, a przecież to wy odnieślibyście największe zyski z zbadania tego przedmiotu.- obrócił się gwałtownie - Nie słyszałem z ich strony ani słowa skargi. Ani słowa żądań ani roszczeń. Ba, wielokrotnie słyszałem dumę z wkładu w niesienie światła Imperium. A wy? Tylko byście kupczyli. Tylko targowali. Korzystali z okazji żeby wymusić nowy przywilej. Jesteście potrzebni. I co od was dostajemy? Skargi i żądania.- Echo błyskawicznie wskoczył w rolę. Eodervynn chciał zaprezentować się jako ugodowy, rozsądny negocjator? Doskonale, Echo może być tym złym. I, Imperator mu świadkiem, przyjemność po jego stronie.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline