Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 00:05   #17
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Ja muszę przyznać, że zdecydowanie podobają mi się sesje rozgrywane na forum, ze względu na to, że można się tu zastanowić nad każdym ruchem jako gracz, a jako obserwator można przeczytać naprawde ciekawe historie. Takie sesje są po prostu inne, też dają dużo frajdy, ale jednak chyba bardziej wolę grać w prawdziwym życiu. Problem leży w tym, ze u siebie jedynie prowadzę, i to dosyć nieudolnie :P. Czynnikiem uzależniającym są niewątpliwie ludzie tutaj - mówiąc szczerze rzadko kiedy spotyka się osoby, które byłyby skłonne rozmawiać o RPG, a tutaj po prostu można takich poznać. SB dodaje smaku stronie głównej i nawet jeśli nie ma tam żadnych ambitnych rozmów, to zawsze można się odprężyć czytając wypociny innych. Jednak gdyby wszystko nagle gdzieś wsiąkło, pewnie dalej spotykalibyśmy się gdzieś indziej.. Albo przynajmniej niektóre koterie, bo zdecydowanie tu się tworzą pewne grupki użytkowników, ale na szczęście nie są za bardzo kostyczne. Ogólnie - przeżyłbym, gdyby zniknęło, ale póki jest to chcę na nim być .
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline