Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2014, 15:07   #31
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Jesteś taki słodki jak marudzisz! - oświadczył wesoło Deadpool. - A teraz mamy przykład kosmicznej migreny!
Ostanie zdanie odnosiło się do Doktora który siedział opierając się plecami o TARDIS. Miał nieszczęśliwą minę i wolno masował skronie.
- To nie Mistrz za tym wszystkim stoi, choć jest zamieszany - powiedział cicho kosmita. - Ktoś go uwięził, torturował i zmusił do zbudowania manipulatora wiru czasu... tyle zdołał mi przekazać... nie wiem co mu podają ale wyostrza zmysły i potęguje uczucie bólu. Moja głowa! Czuję się jakby ktoś wypalił mi na korze mózgowej słowa "pomóż mi" rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem. Nie potrafił mi powiedzieć nic konkretnego, ale pokazał mi jeszcze to

Doktor narysował na piasku czaszkę z sześcioma mackami wpisanymi w okrąg. Dobrze znany Starkowi symbol Hyrdy.
- I właśnie sprawa stała się bardzie skompilowana - powiedział Spider-Man przyglądając się dziełu Doktora. --Ale przynajmniej znamy przeciwnika
Deadpool tymczasem odprawiał szalony taniec zwycięstwa pokrzykując "Miałem rację! Miałem rację!!". Władca Czasu obserwował go przez chwilę po czym spytał:
- Wydaje się być bardzo... entuzjastyczny. Z tego co zrozumiałem przed chwilą miał mnie zabić... Na pewno się dobrze czuje?
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline