Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2014, 17:24   #493
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Marco wyszedł spod krzaka, pod którym ukrył się przed samolotem. Podszedł do pozostałych, wraz z nimi patrząc z wysokości na Fumadores, zwiedzających pole wczorajszej bitwy.
- Trzeba zrobić jakąś diversión - powiedział. - Odciągnąć Fumadores z drogi, żeby nasi mogli przejechać. Mogę to zrobić. Wy idźcie dalej, rowem lub przecinką, ja odczekam parę minut, ostrzelam ich a potem zgubię pościg w lesie. Mam kompas i GPS-a, więc się nie zgubię. Ktoś zostaje i robi hałas ze mną? Pomyślcie a ja ostrzegę naszych.

Ruiz wyświetlił ekran holo i zadzwonił do Sue.
- Hola - rzekł, gdy odebrała. - Słuchaj i powtórz innym, a najlepiej przełącz holo na głośnomówiący: Fumadores są na polanie, na której wczoraj się biliśmy. Co najmniej kilkunastu, przyjechali w kilka samochodów. Zrobimy diversión, żeby odciągnąć ich z drogi, którą będziecie jechać. Za jaki czas dojedziecie do polany?
 
Bounty jest offline